Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan kredi kullanan esnafımızı yakından ilgilendiren önemli açıklamalar yaptı. Bakan Pekcan yaptığı açıklamada Covid-18 pandemisiyle mücadele edilen bu zor günlerde, daha önce borcu yapılandırılan ancak ödeyemeyen veya yapılandırmadan faydalanamayan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri ortağı esnaf ve sanatkârlarımıza destek olmak amacıyla yeni bir kolaylık hayata geçirildiğini belirterek;

Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Tahammül İlhan'dan Önemli Açıklamalar

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Tahammül İlhan Öner Kıran'ın mudanya.gen.tr 'de hazırlayıp sunduğu Yerel İmza Programında yaklaşan kongrede ekibiyle birlikte yönetime talip olduklarını açıkladı. 

Cumhurbaşkanlığı'nın Kredi Taksitleri Erteleme Kararı Resmi Gazete de Yayımlandı

Mudanya Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak kıymetli üyelerimizin dikkatine sunarız. Kredi taksitlerinin covid-19 salgını dolayısıyla ertelenmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararının Resmi Gazete de yayımlandı.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan, bir vefa örneği göstererek unutmadıkları merhum Mudanya Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Emir Ali Usta'nın vefatının 40. yıl dönümünde yönetim kurulu arkadaşlarının da desteğiyle Cuma Namazı çıkışın lokma döktürerek esnaf ve komşularına dağıttı.

Kooperatiften