Başkan Tahammül İLHAN'dan Esnaf Odası Genel Kuruluna Katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Tahammül İLHAN Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın 27'inci olağan kongresine 27'inci olağan kongresine katılarak esnafımızın teveccühleriyle 4 yıllığına Oda Başkanı seçilen Ertan ABDULAZİZOĞLU ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti.

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan kredi kullanan esnafımızı yakından ilgilendiren önemli açıklamalar yaptı. Bakan Pekcan yaptığı açıklamada Covid-18 pandemisiyle mücadele edilen bu zor günlerde, daha önce borcu yapılandırılan ancak ödeyemeyen veya yapılandırmadan faydalanamayan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri ortağı esnaf ve sanatkârlarımıza destek olmak amacıyla yeni bir kolaylık hayata geçirildiğini belirterek;

Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Tahammül İlhan'dan Önemli Açıklamalar

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Tahammül İlhan Öner Kıran'ın mudanya.gen.tr 'de hazırlayıp sunduğu Yerel İmza Programında yaklaşan kongrede ekibiyle birlikte yönetime talip olduklarını açıkladı. 

Cumhurbaşkanlığı'nın Kredi Taksitleri Erteleme Kararı Resmi Gazete de Yayımlandı

Mudanya Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak kıymetli üyelerimizin dikkatine sunarız. Kredi taksitlerinin covid-19 salgını dolayısıyla ertelenmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararının Resmi Gazete de yayımlandı.

Kooperatiften