Emir Ali Usta Başkanımızı Vefatının 1. Yıldönümünde Dualarla Andık

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Tahammül İlhan ve Yönetim Kurulumuz geçtiğimiz yıl 13 Aralık günü aramızdan ayrılan merhum Başkanımız Emir Ali Usta'nın vefatının 1. yıldönümünde kooperatif önünde lokma dağıtarak ruhuna dua ettiler.

TESKOMB Başkan Vekili ve 7. Bölge Birliği Başkanımız Sayın Bari ŞARLI'ya İade-i Ziyaret

8 Temmuz 2021 günü gerçekleşen seçimli genel kurulumuz sonrasında 10 Temmuz 2021 günü Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı seçilen Sayın Tahammül İlhan ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Bursamızın gururu TESKOMB Başkan Vekili ve 7. Bölge Birliği Başkanımız Sayın Bahri Şarlı'ya iade-i ziyaret gerçekleştirdik.

Ahilik Haftasında Beraberliğimizi Pekiştiren Ziyaretler Yaptık

Mudanya Esnaf Ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Sayın Tahammül İlhan ve Yönetimi Ahilik haftası nedeniyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan İlhan ve Yönetiminden Mudanya Kaymakamı Sn. Ayhan Terzi'ye Hoş Geldiniz Ziyareti

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Sayın Tahammül İlhan ve Yönetim Kurulu Mudanyamıza atanan Kaymakam Ayhan Terziye hoş geldiniz ziyaretinde bulundular.

Başkan İlhan’dan Ahilik Haftasında Birlik ve Dayanışma Vurgusu

Mudanya Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Tahammül İlhan Ahilik Haftası nedeniyle yayınladığı mesajda birlik ve beraberlik vurgusu yaparak esnafın yanında olduklarını belirtti. Başkan İlhan Esnaf bayramı ve Ahilik haftasını kutlayarak "esnafımız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz" dedi.