Güzelyalı esnaflarımızdan Ahmet Yazıcı, Ufuk Türk ve Muhammed İzzet Dursun kooperatif Başkanımız Sayın Tahammül İlhan'ı ziyaret etti. 

Kurucumuz Kasım ÖNADIM'ı Kabri Başında Anıldı.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Kurucu Genel Başkanı Kasım Önadım, ölümünün 23. yıldönümü sebebiyle 11 Haziran'da, Emirsultan Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı. Anma törenine Mudanya Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Tahammül İlhan'da katılarak ruhuna Fatiha okudu.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan ve Yönetimi Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi projesi kapsamında mevcut yerinden taşınan SS 23 No’lu Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mehmet Açıkgöz'ü yeni durak yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Genel Kurulumuz Öncesi Belediye Başkanı TÜRKYILMAZ'ı Ziyaret Ettik.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan ile ekibi 8 Temmuz 2021 perşembe gününe alınan seçimli Genel Kurulumuz öncesinde yer tahsisi için Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı ziyaret etti.

Başkan Tahammül İLHAN'dan Esnafa Normalleşme Mesajı

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tahammül İLHAN 1 Haziran günü başlayan koronavürüs kademeli normalleşme süreci ile işyerlerini açan esnafımıza mesaj yayımladı. Başkan İLHAN mesajında;