Mudanya Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan ile ekibi 8 Temmuz 2021 perşembe gününe alınan seçimli Genel Kurulumuz öncesinde yer tahsisi için Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı ziyaret etti.

8 Temmuz 2021 tarihine gün alınan seçimli Genel Kurul için Demirhane dolgu alanında ki eski Kapalı Pazaryeri'ni başkan Türkyılmaz'dan kongre için talep eden Tahammül İlhan Başkan Türkyılmaz'a misafirperverliği için teşekkür etti. Özellikle kooperatifin üye sayısı dikkate alındığında pandemi koşullarında geniş ve havadar bir alana ihtiyaç duyulduğunu hatırlatan Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan taleplerinin Başkan Türkyılmaz tarafından olumlu karşılandığını ve kongre günü alanın kongre amacıyla Mudanya Esnafına açılacağını ümit ettiğini söyledi.

Esnaf Kefalet Kooperatif Yönetimi olarak Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı ziyaret ettik

Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'da sosyal medya hesabından;

"Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Tahammül İlhan ve yönetimi belediyemizi ziyaret etti. Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek kooperatif seçimlerinde kendilerine başarılar dilerim. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim." satırlarını paylaştı.